ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון
· חפשו אותנו בפייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - "כוכב עולה"
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

"כוכב עולה"

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 9:39 ,15 אוקטובר 2013, ג'    כותרת הודעה: "כוכב עולה" תגובה עם ציטוט

העיר פתח-תקוה התברכה בכשרונות ספורט רבים ובתוכם גם בשחמט.
התבשרנו השבוע כי אחד הכשרונות הבולטים בשחמט של מועדון "הפועל" פתח-תקוה,נבחר לכהן כמזכיר בכיר של קלפי בבחירות לעיריית פתח-תקוה שיערכו בשבוע הבא,במסגרת הבחירות לרשויות המקומיות שיערכו ב-22.10.2013 ברחבי הארץ.
בבדיקה שערך תחקירן האתר לזהותו של השחמטאי המצטיין,מסתבר כי"הזוכה המאושר" במשרה המכובדת הוא לא אחר מאשר יקיר אתר מועדון הרצליה,ושחמטאי ברוך כשרונות בפני עצמו-עודד גרנדוויץ,המתגורר "באם המושבות" ומעורה היטב בקהילה המקומית.
עודד בצניעות האופיינית לו,אישר את המינוי וציין כי התמורה הכלכלית עבור עבודתו,שקולה לפחות לפרס כספי משמעותי,בתחרות חזקה בשחמט,ואם יהיה סיבוב שני בבחירות לראשות העיר הרי התמורה תוכפל.
בראיונות הקבלה שנערכו לעודד ,הישגיו בשחמט וודאי הוו יתרון יחסי לעומת אחרים,שכן שחמטאי מצטייר כאדם אינטלגנטי,בעל מעוף,זאת בנוסף לכישוריו האישיים של עודד כרואה חשבון(יסייע לו בספירת הקולות),כושר ביטוי שוטף(ניתן לראות היטב בהתבטאויותיו בנושאים מגוונים ורבים באתר),יחסי אנוש ותקשורת(מקבל תמיד בתחרויות שחמט את פרס "השחקן ההוגן"-ללא כל קשר למצבו בטבלה).
גולשי אתר הרצליה גאים במינוי של עודד לתפארת כל השחמטאים ואנו מאחלים לעודד הצלחה מלאה במילוי תפקידו הממלכתי החשוב ,ללא מורא וללא משוא פנים!
בהצלחה עודד !
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
שטרימלר
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 18/04/2012

הודעהנשלח: 11:44 ,15 אוקטובר 2013, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בחירתי אינה קשורה לשום כלום ממה ששלמה כתב, פרוטקציה נטו ..אני מתפלא שאורי אינו מועסק בעריכת סטטיסטיקות ותחזיות עבור אחת המפלגות או אחד מערוצי התקשורת שיסקרו ווינתחו את התוצאות (או שאולי הוא כן מועסק?...) גם לדניאל, עד כמה שידיעתי מגעת, יש את הכישורים ההולמים תחזיות והימורים...
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 12:21 ,15 אוקטובר 2013, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין ספק ששני המועמדים שציינת,ד"ר אורי בלאס ודניאל פורת,שניהם יחד כצוות או כל אחד מהם בנפרד,יכולים לשמש פרשנים מצויינים ומנתחי תוצאות מידגמים,דוגמת "מכון סמית",העוסק בתחומים אלו בתקופות של בחירות.

נתת להם רעיון להקים סטארט-אפ משותף(או מיזם) בתחום הסקרים והפרשנויות ואני מתכוון ברצינות,כי יש עוד מכונים כאלו הפורחים בתקופת בחירות.
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 12:22 ,23 אוקטובר 2013, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני די מרוצה מתוצאות הבחירות בעירי פתח תקוה, הן לראשות העיר והן למועצה. אני מנוע מלציין במי בחרתי כיון שאני אתפקד כמזכיר גם בסיבוב השני. למי שמעורה בפוליטיקות המלאבסיות הרמזים מספיקים...שוחחתי בנושא הבחירות עם הדרי שגם הוא תושב העיר ועל סמך עומק בקיאותו בתככים הפוליטיים אל תופתעו אם גם הוא "ירוץ" יום אחד לתפקיד כולשהו...הוא מתאים וראוי להיות מקברניטי העיר, כולנו נצא נשכרים...

נערך בפעם אחרונה על-ידי שטרימלר בתאריך 10:37 ,27 אוקטובר 2013, א', נערך בסך הכל 3 פעמים
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:21 ,27 אוקטובר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש אצלנו בפתח תקוה סיבוב שני כך שאני אעשה עוד כמה ג'ובות... הדרי, למי להצביע? לפי השמועות אורי אוהד "סגר" עסקאות הן עם הדתיים והן עם גרינברג (מועמד הליכוד) כך שהוא ימשיך לכהן קרוב לודאי בראשות העיר, ובשישי/שבת יימשך כניראה העוצר... לא נורא, גם ככה אשתי לא נותנת לי לנשום בשבת...

נערך בפעם אחרונה על-ידי שטרימלר בתאריך 14:19 ,27 אוקטובר 2013, א', נערך בסך הכל 3 פעמים
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:58 ,27 אוקטובר 2013, א'    כותרת הודעה: Re: "כוכב עולה" תגובה עם ציטוט

sk כתב:
אחד הכשרונות הבולטים בשחמט של מועדון "הפועל" פתח-תקווה
מועדון "הפועל" פתח תקווה היה מוצע למכירה אם אני הייתי אחד הכשרונות הבולטים שלו...
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 14:05 ,27 אוקטובר 2013, א'    כותרת הודעה: Re: "כוכב עולה" תגובה עם ציטוט

sk כתב:
שחמטאי מצטייר כאדם אינטלגנטי
רב השחמטאים מצטיירים כאנשים בודדים, מוזרים, לא חברותיים, כפייתיים, הישגיים too much ולא נעימים
חזור למעלה
FISCHER
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 24/07/2007

הודעהנשלח: 10:51 ,28 אוקטובר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה בטח לא קשור אלי...

"זו הייתה שעתם היפה..." וינסטון צ'רצ'יל
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 13:32 ,28 אוקטובר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FISCHER כתב:
זה בטח לא קשור אלי...
אני לא יודע מי אתה אבל בגדול זה קשור לכולנו, ועל פי הכינוי שבחרת לעצמך נראה לי שגם אליך...
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה