ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון
· חפשו אותנו בפייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - פסטיבל קרית אונו
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

פסטיבל קרית אונו
עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
שטרימלר
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 18/04/2012

הודעהנשלח: 16:16 ,25 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: פסטיבל קרית אונו תגובה עם ציטוט

המחיר לתחרויות הראשית והמשנית 150 ש"ח ל 5 סיבובים. שחצני ומחוצף. כאות מחאה אני בחוץ! גם ככה המזגנים הדולפים, הדלתות הנפתחות ונסגרות non stop והרעש במסדרונות זה לא מציאה גדולה...

נערך בפעם אחרונה על-ידי שטרימלר בתאריך 9:01 ,26 יוני 2014, ה', נערך בסך הכל 6 פעמים
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 17:11 ,25 יוני 2014, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפצח בגילוי נאות: אני עובד במועדון קרית אונו ושחקן המועדון.

לפתוח נושא כזה הרבה יותר מחוצף בעיני.

זה פסטיבל שמתקיים זו השנה החמישית ברציפות ובכל שנה מספר המשתתפים רק גדל. כחובב שחמט אתה אמור להיות שמח על זה שמתקיים פסטיבל בסדר גודל כזה מרחק יריקה מהבית שלך, ועוד לא אמרנו כלום על הפרסים ששנה אחרי שנה מושכים שחקנים חזקים והופכים את הפסטיבל למה שהוא. רק לשם ההשוואה, המחיר של סופ"ש כפ"ס גבוה ביותר מ 30%. מקומם שאחד שלא ארגן מימיו תחרות שחמט ולא יודע במה זה כרוך מרשה לעצמו לירות ככה לכל הכיוונים, כאילו שאם המחיר היה 140 (כמו בשנה שעברה למיטב זכרוני) הכל היה בסדר. אם אתה חושב שהמחאה הזו משרתת את המטרה שלך - אשריך.

"לך, לך לך חזיר! גם לנו לא נאה ולא יאה!" (דירה להשכיר/לאה גולדברג)

הערה: תגובה זו אינה נכתבת על דעת ראשי המועדון והיא מייצגת את דעתי בלבד.
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 9:03 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הפרסים הגדולים הולכים ברוב המקרים לאלה שכלל אינם משלמים עבור התחרויות...

נערך בפעם אחרונה על-ידי שטרימלר בתאריך 9:31 ,26 יוני 2014, ה', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 9:13 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מכבד את דעתך. איני סבור שאתה חושב כך רק מכיון שאתה מועסק על ידם, אתה אומר את הדברים כיון שאתה כקפיטליסט מוצהר מאמין שמחיר גבוה יביא יותר שחקנים חזקים והתחרות תהיה יותר מוצלחת. אני בכל אופן מסתכל על הדברים אחרת וסבור שאי מתן הנחות לפנסיונרים ולצעירים על מחיר כה גבוה לחמישה סיבובים בלבד זה יותר משחצני וממחוצף, זה פשוט מגעיל ולא יוסיף שחקנים לענף אלא דוקא ירחיקם ממנו...

נערך בפעם אחרונה על-ידי שטרימלר בתאריך 9:30 ,26 יוני 2014, ה', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 9:29 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hadari כתב:
לפתוח נושא כזה הרבה יותר מחוצף בעיני.
למה? אסור להביע דעה שונה משלך?
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:20 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שטרימלר כתב:
הפרסים הגדולים הולכים ברוב המקרים לאלה שכלל אינם משלמים עבור התחרויות...

אז מה?

שטרימלר כתב:

אני מכבד את דעתך

אני לא יודע כמה כבוד יש במילים "שחצני", "מחוצף" ו"מגעיל" שהטחת במועדון (ובמשתמע במנהליו/מארגני האירוע). אני לא עשוי מסוכר ואין לי בעיה עם מילים בוטות, אבל אל תבוא למכור לנו אחר כך שאתה "מכבד".

שטרימלר כתב:

אתה אומר את הדברים כיון שאתה כקפיטליסט מוצהר מאמין שמחיר גבוה יביא יותר שחקנים חזקים והתחרות תהיה יותר מוצלחת

צר לי אבל אין שום קשר, וניכר שהמונח "קפיטליזם" לא ברור לך.

שטרימלר כתב:

אני בכל אופן מסתכל על הדברים אחרת וסבור שאי מתן הנחות לפנסיונרים ולצעירים על מחיר כה גבוה לחמישה סיבובים בלבד זה יותר משחצני וממחוצף, זה פשוט מגעיל ולא יוסיף שחקנים לענף אלא דוקא ירחיקם ממנו...

זה בסדר גמור שאתה רואה את הדברים אחרת, ולכן אני מבקש לזרוק לך כפפה: במקום לבלבל את המוח ולהתבכיין על כמה שקלים בוא תראה לכולם איך עושים זאת נכון, לכל השחצנים, היהירים, החצופים והמגעילים, פעם אחת במקום לדבר כל כך הרבה ולחלק עצות לכולם תקום ותעשה מעשה. בוא תראה לנו איך אתה מארגן תחרות דומה, בתנאים דומים, באותה רמה פחות או יותר, עם אותו מספר משתתפים פחות או יותר, עם אותה אווירה - אבל בפחות. קדימה, פעם אחת תעשה משהו.

שטרימלר כתב:

למה? אסור להביע דעה שונה משלך?

למה? אסור למישהו להחליט על גובה דמי השתתפות שונה ממה שאתה חושב שצריך להיות?
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 10:25 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שטרימלר כתב:
אני מכבד את דעתך. איני סבור שאתה חושב כך רק מכיון שאתה מועסק על ידם, אתה אומר את הדברים כיון שאתה כקפיטליסט מוצהר מאמין שמחיר גבוה יביא יותר שחקנים חזקים והתחרות תהיה יותר מוצלחת. אני בכל אופן מסתכל על הדברים אחרת וסבור שאי מתן הנחות לפנסיונרים ולצעירים על מחיר כה גבוה לחמישה סיבובים בלבד זה יותר משחצני וממחוצף, זה פשוט מגעיל ולא יוסיף שחקנים לענף אלא דוקא ירחיקם ממנו...

מדוע אתה חושב שמארגני תחרויות חייבים לתת הנחות לפנסיונרים וצעירים?
האם אתה בא בדרישה דומה גם למי שמוכר אוכל במכולת?
חזור למעלה
avnerchess
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/11/2009

הודעהנשלח: 10:34 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אולי עודד, כרו"ח, בכלל לא יכול , כמוני, להשתתף בתחרות שנופלת כבר שנה שניה על כנס לשכת רו"ח באילת ?
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:35 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מישהו דיבר עליך? עד כמה שידוע לי ניר הוא הקובע בנושא דמי ההרשמה וביטול ההנחות לפנסיונרים וצעירים. אם גם אתה מעורב אז הכוונה בהחלט גם אליך! אתם מנצלים בצורה צינית, שחצנית, מתנשאת ודוחה את המצב המונופוליסטי שאין כרגע תחרויות בשום מועדון אחר. תתביישו לכם...
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:42 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שטרימלר כתב:
מישהו דיבר עליך? עד כמה שידוע לי ניר הוא הקובע בנושא דמי ההרשמה וביטול ההנחות לפנסיונרים וצעירים. אם גם אתה מעורב אז הכוונה בהחלט גם אליך! אתם מנצלים בצורה צינית, שחצנית, מתנשאת ודוחה את המצב המונופוליסטי שאין כרגע תחרויות בשום מועדון אחר. תתביישו לכם...

אבל העיקר שאתה "מכבד"! צוחק צוחק צוחק צוחק צוחק צוחק צוחק צוחק
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:44 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נו, אז למה אתה לא עושה שתהיה תחרות גם במקום אחר ואז לא נהיה "מונופול"? למה במקום לזרוק את המקלדת ולהתחיל אשכרה לעשות משהו פרקטי ומועיל אתה ממשיך לבלבל את המוח כאילו שמישהו בכלל חייב לך משהו?
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:45 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

avnerchess כתב:
אולי עודד, כרו"ח, בכלל לא יכול , כמוני, להשתתף בתחרות שנופלת כבר שנה שניה על כנס לשכת רו"ח באילת ?

הפוך גוטה, הפוך. זה כנס רו"ח באילת שנופל זו השנה השניה על פסטיבל קרית אונו.
חזור למעלה
שטרימלר
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:48 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

UriBlass כתב:
שטרימלר כתב:
אני בכל אופן מסתכל על הדברים אחרת

מדוע אתה חושב שמארגני תחרויות חייבים לתת הנחות לפנסיונרים וצעירים?
איני סבור שהם חייבים לתת הנחות לאף אחד והם רשאים לקחת איזה מחיר מונופוליסטי שהם חפצים. אבל זכותי לחשוב שהם מנצלים בצורה צינית מצב שאין כרגע תחרויות, ושזה לא יפה (under ststement של המאה) ושזה ירחיק צעירים מהענף, ואני חש חובה להיות פה לחלשים מול היחס הזלזלני, הכוחני והבלתי מתחשב של מועדון קרית אונו כפי שמקבל ביטוי בדבריו של הדרי...
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:52 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שטרימלר כתב:

איני סבור שהם חייבים לתת הנחות לאף אחד והם רשאים לקחת איזה מחיר מונופוליסטי שהם חפצים. אבל זכותי לחשוב שהם מנצלים בצורה צינית מצב שאין כרגע תחרויות, ושזה לא יפה (under ststement של המאה) ושזה ירחיק צעירים מהענף, ואני חש חובה להיות פה לחלשים מול היחס הזלזלני, הכוחני והבלתי מתחשב של מועדון קרית אונו כפי שמקבל ביטוי בדבריו של הדרי...

בפרפרזה על המשפט המפורסם של צ'רצ'יל, נדמה לי שמעולם לא עשו מעטים כל כך רעש גדול כל כך ועל דבר פעוט כל כך, אבל בסדר, כל אחד יעשה מה הוא מבין, שיהיה לכולם בהצלחה ו...היי! העיקר שמכבדים, כן? צוחק
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:54 ,26 יוני 2014, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שטרימלר כתב:

ואני חש חובה להיות פה לחלשים מול היחס הזלזלני, הכוחני והבלתי מתחשב של מועדון קרית אונו כפי שמקבל ביטוי בדבריו של הדרי...

כמובן שהפרובוקטור קופץ על כל משפט שלי כמוצא שלל רב, אבל זה המקום להזכיר שוב את שכתבתי בפתח הדברים: דברי אינם מייצגים בהכרח את עמדת המועדון.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
עמוד 1 מתוך 3

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה